onlinetahsilat.sgk.gov.tr açılmıyor

Videonuzda anlattığınız gibi GSS primi ödemek için https://onlinetahsilat.sgk.gov.tr/ adresine gidiyorum fakat https://onlinetahsilat.sgk.gov.tr/ sitesi açılmıyor. Beyaz bir ekranda kalıyor. Ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar,

    Sorun sizden kaynaklanmıyor. Ben de aynı şekilde siteye giremiyorum. Sorunun kaynağı muhtemelen sitenin sunucularında. Bu durumda bize yapabilecek pek bir şey kalmıyor. Sorunun düzeltilmesi ancak site yöneticileri tarafından sağlanabilir ve bu durumda da sorunun giderilmesini beklemekten başka çare yok. Siteyi zaman zaman kontrol edebilirsiniz, belki sorun giderilmiş olur.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Devlete ait siteler zaman zaman yoğunluktan kaynaklı hizmet veremez duruma gelebiliyor.  Bugün Pazartesi olduğundan dolayı daha yoğun olabilir.  Mümkünse başka bir zaman tekrar deneyin.  Bu tür sorunlarda tekrar denemekten başka yapılabilecek bir şey yok.

      alattin alattin (16999)