Only Wire benzeri backlink kullanımı

merhabalar,

web sitesi tanıtımı gibi isteklerde backlink kullanımı yararlımıdır? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

hikmety hikmety (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arama motorları optimizasyonunda  backlink kavramı oldukça önemlidir ama her şey demek değildir.

    SEO'da tek bir kural vardır: İçerik kradır, her şeydir.  Özgün içerik üretmeye çalışmak, sitenize ilgili içerik barındıran makaleler koymak çok daha faydalıdır. Bu tür backlinkler peşinde koşmak yerine içeriğinize önem verin, vakit ayırın derim.

    Google gibi arama motorları sürekli kendini günceller. Bugün önemli olan bir kavram yarın için önemsiz olur.

    Backlink, PR vs gibi kavramlar üzerinde koşturan arkadaşların ıskaladıkları bir şey var: Arama motorlarının amacı aranan veri ile ilgili,kullanıcıyı en doğru kaynağa ulaştırmaktır. Backlink vs gibi parametreler ile siz belli bir konuma ulaşsanız bile bir zaman sonra sizden daha iyi içeriğe sahip başka sitelere sizin üzerinize çıkar.

    cemkara cemkara (4215)