onmicrosoft.com nedir?

onmicrosoft.com adresinden mailler alıyorum. onmicrosoft.com adresi nedir? Bu mail adresi üzerinden gelen mailler Microsoft tarafından mı gönderilmiş demek?

hakan hakan (15424)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft, Microsoft 365 (Office 365) adında bir hizmete sahiptir.  Microsoft 365, Word, Excel, Powerpoint ve daha fazlasını  içeren bir hizmettir.

    Microsoft 365 hizmetine katılmak istediğinizde size onmicrosoft.com uzantılı bir hesap açılır.  Bu hesap genelde hakan@uzmanim.onmicrosoft.com şeklindedir.

    Siz kendi alan adınızı ekleseniz  sahi onmicrosoft.com alan adı duracaktır.  onmicrosoft.com alan adı üzerinden gönderilen emaillerin Microsoft ile ilgisi yoktur. Microsoft 365 kullanan herhangi biri bu mail adresi üzerinden spam yapabilir.

    hakan hakan (15424)