Önyükleme Dosyası Hizmeti Programı çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?

Ben windows 7 kullanıyorum birkaç gündür Önyükleme Dosyası Hizmeti Programı çalışmayı durdurdu adında bi hata geliyor nasıl çözebilir?

Önyükleme Dosyası Hizmeti Programı hatasının çözümü nedir?

efepasa efepasa (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Discord üzerinden aldığım Farbar log dosyalarına göre bilgisayarında virüs var.

    Malwarebytes ile bilgisayarını virüs taramasından geçirmelisin: https://www.youtube.com/watch?v=0MqcrpEvMYY

    Burada Malwarebytes kullanımı anlatılıyor.

    Aşağıdaki dosyalarında virüs görünüyor, buna benzer pek çok şüpheli dosya var.

    C:\Windows\system32\userinit.exe,C:\Users\FFF\Documents\MSDCSC\V8VjttWBVxox\msdcsc.exe
    C:\Users\FFF\AppData\Local\svchosts.exe
    C:\Users\FFF\AppData\Roaming\services.exe

    Düzenleme:

    Malwarebytes taraması sonucunda kullanıcı bilgisayarındaki virüsler temizlenmiş ve sonrasında sorun düzelmiştir.

    alattin alattin (16984)