Oops, an error occurred. Instagramda böyle bir hata alıyorum

Instagramda Oops, an error occurred diye bir hata alıyorum. Bu hatayı nasıl çözerim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oops, an error occurred hatasını instagram'a girerken mi alıyorsun?

    Geçici bir sorun olabilir.  Internet bağlantını kes yeniden bağlan. Mobil veya Wifi sırası ile dene.  Sorun devam ediyorsa  bu sefer başka bir instagram hesabı oluştur ve onunla işlem yapabiliyor musun kontrol et. Eğer yeni oluşturduğun hesapta sorun yoksa o zaman instagram hesabın banlanmış yani engellenmiş demektir. Telefonuna instagram hesabını kullanan bir uygulama yüklediysen instagram hesap bilgilerini çaldırdıysan hesabın botlar tarafından kullanılıyor olabilir. Bu sebepten instagram hesabın banlanmış olabilir.

    Android kullanıyorsan paralels space programı ile de girmeyi deneyebilirsin. Eğer cihaza ban atıldıysa bunu kolayca aşarsın. Eğer hesaba ban geldiyse o zaman bir şey yapamazsın.

    murat murat (12492)