Openload sitesinin kalitesi düştü

normalde openload dan video izliyordum hem kaliteli hem hızlıydı ama formattan sonra kalite düştü.

formattan kaynaklı mıdır ?

kimek65 kimek65 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Format yüzünden bu tarz durumlar kaynaklanmaz, internet üzerindeki o anki kaliteniz;

    • Kullandığınız internetin hızına
    • Girdiğiniz, video izlediğiniz veya dosya indirdiğiniz sitenin sunucu bazlı hızına

    İnternete girdiğiniz anda modeminize bağlı olan bir cihaz, örneğin bir telefon günceleştirme yapıyor olabilir.Bu da sizin internet hızınızı yavaşlatıyor olabilir.Veya girdiğiniz openload sitesi girildiği an itibariyle yoğun olabilir veya bakımda olduğundan tam performans vermeyebilir.

    Format ile yaşadığınız durumun ilgisi bulunmamakta.Bu şartlar altında farklı bir zamanda bu sorunu yaşamıyor olacaksınız büyük ihtimalle.

    ismailsarp ismailsarp (6010)