Opera'da Google görsel arama nasıl yapılır?

Chrome'da bir resme sağ tık yapıp 'Googlede ara' seçeneğine basıp googlede bulabiliyoruz. Ama Opera'da öyle bir seçenek yok nasıl bunu yapabilirim?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu Chrome tarayıcıya has bir özellik. Opera'da şöyle yapabilirsin: Önce resme sağ tıklayıp adresini kopyalarsın, daha sonra https://images.google.com/ adresine gidip Kamera simgesine tıklar ve "Görsel URL'sini yapıştır" bölümüne kopyaladığın resim linkini yapıştırarak ararsın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Resime basılı tutup yukarıdaki google arama kutucuğuna sürüklerseniz rahatlıkla görsel arama yapabilirsiniz.

      Anlatabildim mi emin olamadım :) bir de resim ekleyeyim.

      musakose musakose (105)