Opera'da VPN nasıl açılır, aktif edilir?

Opera'da VPN nasıl aktif edilir?

Opera tarayısıcında VPN nasıl kullanılır?

Opera'da VPN nasıl devreye alınır?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Opera'da VPN nasıl açılır, aktif edilir?

    Opera tarayıcısında diğer tarayıcılardan farklı olarak VPN bütünleşik gelir. VPN için ilave bir yazılıma ihtiyaç yoktur. Opera kurduğunuzda varsayılan olarak VPn açık gelmez. Kapalıdır. VPN'i aktif etmek için şu yolu izlemelisiniz.

    1. Opera tarayıcısını açın.
    2. Sol üst köşedeki kırmızı O simgesini tıklayın. Açılan menüden Ayarlar seçeneğini seçin.
    3. Veya Alt + P tuşlarına basın ve doğrudan Ayarlar açılsın.
    4. Gizlilik ve Güvenlik sekmesini tıklayın.
    5. VPN bölümünde VPN'i etkinleştirin seçeneğini işaretleyin.
    6. Artık VPN aktif olacaktır.

    VPN'in aktif olduğunu adres satırındaki mavi renkli VPN yazısından anlayabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)