Opera Duckduckgo nasıl kaldırılır?

Format sonrası Opera kurdum arama yaparken Duckduckgo çıkıyor denetim masasında ya da eklentilerde yok nasıl kaldırabilirim?

treajen treajen (43)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bende de öyle bir şey var fakat arama kısmına d yazıp boşluk bırakınca Duckduckgo çıkıyor yani Duckduckgo arama motorunda arıyor.

    Çözüm:

    1. Ayarlar'a gir
    2. Ardından Arama motoruna gel ve Arama motorlarını yönet'e tıkla.
    3. Ardından DuckDuckGo'yu kaldır sorun düzelecektir
    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Aynen öyle benimkiside. D ile başlayan bişi yazınca çıkıyor onun dışında çıkmıyor ama yinede rahatsız edici. treajen 3 yıl önce
    • Kurcaladım bir şey bulamadım @treajen şimdi buldum :) darkcrak 3 yıl önce
    • Eklemeyi yaptım :) @treajen darkcrak 3 yıl önce
    • @darkcrak "varsayılan olarak ata" var kaldır yok ama. treajen 3 yıl önce
    • @treajen başka yöntem bulursam yazarım :/ ya da opera ile ilgili bir şey bu bizim düzeltemeyeceğimiz sorun ola bilir darkcrak 3 yıl önce