Opera "Eklentiyi yükseltmek için ek izinler gerekiyor." hatası aldım. Ne yapmam gerek?

Öncelikle merhaba arkadaşlar Opera tarayıcı ile ilgili bir sorun yaşıyorum ne yapsam çözülmedi (kaldırıp yeniden kurma, tarayıcıyı sıfırlama) yardımcı olursanız sevinirim.

Sorunum Şöyle : Eklentiyi yükseltmek için ek izinler gerekiyor. Yükseltmeyi kabul etmek için eklenti yöneticisi'ne gidin.Ekran Görüntüsü

sametdemir sametdemir (60)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yalnız değilsin ben ve eniştemde de aynı sorun var, yeni oluştu. Yani senlik bi sorun yok ;)

    CEVAP GÜNCELLENDİ

    Gelen güncellemede de sorun çözülmemiş ama çözümünü buldum sanırım.

    İşleme başlamadan önce operayı başlattığın yerden operanın hedef yolunu değiştirmen lazım.

    Bu işlemle gizli eklentileri görüp güncelleyebileceksin.

    Bul: "...\Opera\launcher.exe"

    Değiştir: "...\Opera\launcher.exe" --show-component-extension-options

    Yani kısayolun sonuna --show-component-extension-options ekle.

    Sonra da tarayıcıyı kapatıp yeniden başlat, opera://extensions/ adresine gidip güncelleştirmeler sekmesine geç ve eklentiyi güncelle.

    c73fdefb65 c73fdefb65 (16)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür... çözüm bu.. ekle derken çift tırnak koymayın. dfghggg 3 yıl önce
    • Teşekkürler sametdemir 3 yıl önce

    Genel bir bildirim bu ve banada az önce bu bildirim geldi yani opera tarayıcınızı güncellemenizde fayda var diyebilirim bana güncelleme geldi zaten bu bildirimin amacıda "Opera tarayıcınıza güncelleme geldi lütfen güncellemeyi yapın" anlamına geliyor.

    Opera güncellemesini yapmak için Opera'nın logosuna tıklayıp Güncelleme ve Geri yükleme seçeneğinden güncellemeyi denetleyin ve güncelleme bitince Şimdi yeniden başlatın'a tıklayın.

    darkcrak darkcrak (5168)