Opera nasıl resetlenir? Opera nasıl sıfırlanır?

Opera internet tarayıcısı nasıl resetlenir?

Opera internet tarayıcısında varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Opera internet tarayıcısı nasıl sıfırlanır?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Opera internet tarayıcısı nasıl resetlenir? Opera internet tarayıcısı nasıl sıfırlanır?

    Opera interner tarayıcısını sıfırlamak (resetlemek) için aşağıdaki ayarları yapın:

    1. Opera tarayıcınısı kapatın.
    2. Bilgisayarımdan C:\Users\[Kullanıcı Adınız]\AppData\Roaming\Opera\Opera\ yolunu izleyin.
    3. Operapref.ini dosyasını bulun ve silin.
    4. Opera internet tarayıcısını yeniden açın.

    Böylelikle Opera internet tarayıcısı varsayılan ayarlarına geri getirilecektir.

    murat murat (12492)