Opera siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

Opera tarayıcısında yeni sekme açtığımda bu sekme siyah olarak açılıyor. Adres bölümü ve menü bölümü görünüyor ama orta alan tamamen siyah.  Bazen twitter ve Facebook, Youtube  sayfalarındaki videolar da açılmıyor. Sadece ses geliyor ve ekran siyah olarak kalıyor.

Opera siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Opera siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

    Operada siyah ekran sorunu yaşıyorsanız şunları deneyin:

    Öncelikle operanın son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.  Eğer eski sürüm opera kullanıyorsanız, eski sürüm opera siyah ekran sorununa yol açabiliyor.

    Diğer çözüm olarak şunu deneyin:

    1.  Opera tarayıcısını açın.
    2. Adres satırına şunu yazın ve enter tuşuna basın: opera://flags/
    3. Açılan sayfadaki en üst bölümdeki arama kutusuna şunu yazın: Hardware-accelerated video decode
    4. Hardware-accelerated video decode bulunacaktır. Devre dışı bırak butonuna basın.
    5. Opera tarayıcısını kapatın ve tekrar açın.

    Bu işlem sonunda opera siyah ekran sorunu çözülecektir.

    murat murat (12492)