opera tarayıcı da ayarlar kaydetmiyor

operada ayarlar kısmından web siteleri flash ve ordan ''Önemli Flash içeriğini algıla ve çalıştır (tavsiye edilir)'' seçeneğine tıklıyorum daha sonra tarayıcıyı resetlediğimde Sitelerin Flash çalıştırmasına izin verme seçeneğinde kaldığını görüyorum

emrahs emrahs (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CCleaner kullanıyor musun? Eğer kullanıyorsan Opera'nın ayarları kaydetmemesinin sorumlusu Ccleaner olabilir. CCleaner'ı devreden çıkart bir de o şekilde dene.

    hakan hakan (15424)