Opera Tarayıcı "Tercihleriniz okunamıyor. Bazı özellikler kullanılamayabilir." Hatası.

Bilgisayarımda operayı açtığımda bu uyarı yazan bir ekranla karşılaşıyorum ve tüm oturumlardan çıkış yapmış olunuyor. Yaklaşık birkaç sene önceki hesap ve şifreleri gösteriyor. Yeni kaydedilenler gösterilmiyor. Google, Youtube gibi yerlerde oturum kapanmış oluyor. Bu yaklaşık birkaç haftadır böyle ve sanırım Opera ile telefon hesabımı bağlamaya çalışırken bu hataya neden oldum. Karışık bir şeyler yaptım ve bu hatayı almaya başladım şimdi de çözemiyorum. Uygulamayı da bilgilerim, kaydedilen şifrelerim falan silinir diye yeniden kaldırıp kuramıyorum.

kral4fero kral4fero (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kendi açtığım soruya yine kendim yanıt veriyorum. Mobildeki Opera Mini isimli tarayıcı ile bilgisayarımdaki Opera tarayıcısını eşleştirmiştim. Mobilden oturum kapatmayı unuttuğum için ve onu da pek fazla kullanmadığım için eski yer imlerine ve kayıtlara dönüyordu bilgisayarımdaki Opera'da. Oturumu kapatınca haliyle sorun da çözüme kavuşmuş oldu. İleride bu hatayı alabilecek ya da alan arkadaşlar olursa bunu gözardı etmeyip sorundan kurtulabilirler. Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

    kral4fero kral4fero (1)