Opera tarayıcıda Google'da mikrofon kullanılır mı?

Chrome tarayıcıdan Google'a girdiğimde mikrofona konuşarak arama yapabiliyorum Opera tarayıcıda bunu yapmak mümkün mü? Hatta aynı şekilde Google Translate'den de mikrofonla konuşulmuyor Google'ın mikrofonla konuşma özelliği sadece Chrome tarayıcıda mı çalışıyor?

taha17 taha17 (91)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu bahsettiğin özellikler Google Chrome özellikleri.  Bu özellikler Opera tarayıcısına eklenmiyor.

    hakan hakan (15424)