Opera tarayıcısı E-Devlet tc mi ve şifremi kaydetmiyor

Opera tarayıcısı E-Devlet tc mi ve şifremi kaydetmiyor diğer sitelerde sorun yok

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

  • Başka bir tarayıcı ile denedin mi? darkcrak 3 yıl önce
  • evet @darkcrak Google Chorme sonuç olumlu gorele28 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

E-devlet kullanıcı adı ve şifresinin e-devlet tarafından kayıt edilmemesi Opera'nın bir sorunu değil.

Web sitelerindeki bilgilerin tarayıcı tarafından kayıt edilebilir olup olmayacağı yazılımcı tarafından kararlaştırılır.

<input name="tridField" type="text" class="text" id="tridField" value="" tabindex="1" autocomplete="off" maxlength="11" pattern="[0-9]{11}" title="Kimlik numaranız 11 adet rakamdan oluşmalıdır" aria-required="true" required="">

E-devlet giriş ekranının kodlarından bir parça.

Burada yazılımdı autocomplete="off" ifadesi ile bu ekrandaki kullanıcı adı ve parolanın tarayıcı tarafından kaydedilmesini engellemiş.

E-devlet'a Chrome ile de girersen Chrome E-devlet kullanıcı adı ve parolasıyı kayıt edeyim mi diye sormayacaktır sana.

alattin alattin (16999)