Opera tarayıcısı swf leri açmıyor indiriyor

swf lere tıkladığımda normalde yan sekmede açılırdı şimdi indiriyor ve indirincede açılmıyor

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Opera flash dosyalarını neden açmıyor bilemiyorum. Opera kullanmadığımdan bunun için bir çözüm tavsiyemde olamıyor. Fakat dowload olan flash dosyalarını Flash Player (tıkla) ile oynatabilirsin.

    Ayrıca Opera'nın ayarlarına bir göz at istersen.Bildiğim kadarıyla Opera tarayıcısı kendinden flash destekli ama ayarlarda aktif/pasif ayarları varsa ve eğer bir sebeple bu ayarlar değişerek flash desteğini pasif hale getirdiyse.. Bir bakmakta fayda olabilir.

    Bir başka çözüm arayışıda Sistem Geri Yükleme ile olabilir. Sistem, Operanın flash dosyalarını problemsiz oynattığı bir zamana geri alınır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)