Opera VPN sorunu - VPN engellendi mi?

Opera tarayıcı kullanıyorum. Daha düne kadar wikipedia ya sorunsuz giriyordum. Bugün giremiyorum. Acaba Opera VPN'i de mi engellediler?

Bu siteye ulaşılamıyor

tr.wikipedia.org ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben test ettim bir sorun göremedim.  Fakat şöyle bir durum var zaman zaman sunucularında sorun olabiliyor.  Adres satırından VPN yazısını tıkla. Buradan Sanal Konum değiştir. Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika sunucularını tek tek dene.  Bazen bu sunucularda sorun oluyor. Ama Opera VPN engellenmedi.  Çalışıyor. Test edildi, onaylandı.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler dediğiniz gibi sunucu değiştirince açıldı ceyda 4 yıl önce