Opera'ya video indirme eklentisi kuramıyorum

Opera  arama motorumda video indirmek için eklentisi  indirmiştim .

Fakat arama motorunu kaldırıp tekrar kurmam gerekti ve bu sırada video eklentisi de gitti.

Şimdi bu eklentiyi  tekrar kurmak istiyorum  fakat  ismini  hatırlamıyorum.

Bu konuda yardımcı olur musunuz bana ?

mat7 mat7 (341)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eklentiyi  buldum  Skyload   adı .   Operaya  sorunsuz  kurdum .   Yandex ede  kurmak  istedim fakat  şu  uyarı  çıktı   https://i.hizliresim.com/bV3rr0.jpg   ne demektir  bu ?

    mat7 mat7 (341)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Uzantıyı kur a tıklaman yeterli darkcrak 5 yıl önce
    • Kurdum . @darkcrak size ve cevap veren herkese teşekkürler. :) mat7 5 yıl önce

    “ İnternet Manager Download “ eklentisi miydi?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Olabilir . Bir deneyeyim. @ybaskin34 (596) mat7 5 yıl önce
    • Hayır bu değil. sol üst köşede bulut simgesi gibi bir simgesi vardı . @ybaskin34 (596) mat7 5 yıl önce
    • @mat7 her siteden video indiriyor muydu ? Eklenti olarak mı kurmuştun yoksa programla beraber mi gelmişti ? ybaskin34 5 yıl önce
    • Özellikle kanal sitelerinden ve bir çok siteden indirebiliyordum. @ybaskin34 mat7 5 yıl önce

    Opera'dan video indirme için kullandıığım Opera eklentilerini paylaşıyorum işinize yarayabilir:

    Eklenti 1

    Eklenti 2

    Eklenti 3

    muvel muvel (332)