Operada Tarayıcısında siteye kayıtlı şifrelerimi nasıl silerim

Örneğin Facebook a girerken gmailim ve şifrem sayfayı açtığım gibi çıkıyor, bunları nasıl silebilirim?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Aşağıdaki adımları uygula sorunun çözülecektir

    Not: Resim net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterli olacaktır

    - İlk olarak Opera tarayıcısını aç

    - Sonra sol üst kısımda bulunan Menü Yazısına tıklayıp, açılan menüden Ayarları seç

    - Daha sonra gelen pencereden Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geç, alt kısımda bulunan Kayıtlı Parolaları Yönet Butonuna Tıkla

    - Gelen pencereden kaldırmak istediğiniz parolanın sağ tarafına gelip Kaldır butonuna tıklamanız yeterli olacaktır

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      opera tarayıcıda otamatik doldurama formu verileri kayıtlı şifreleri temizlemek için

      ana sayfa sol üst köşede opera / geçmiş / tarama verilerinin silinmesi / bütün tikleri atın

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @candan bu şekilde bir işlem uygulanılırsa geçmişte silinmiş olacaktır tahatugyan 7 yıl önce
      • arkadaşın istediğide o şekilde zaten evet candan 7 yıl önce
      • tarayıcı geçmişini silmek istemese tikini kaldırması yeterlidir candan 7 yıl önce
      • Teşekkür ederim ama bu şekilde yaptığımda hepsini silmiş olurum tahatugyanın gösterdiği gibibyapıp sadece 1 tane sildim taha17 7 yıl önce