Opqz fidye virusu bulaştı

Merhaba benim resimlerim ve dosyalarımın hepsine opqz virusu bulaştı şifreli oldu açamıyorum sizin videonuzu izledim ama videonuzda ki gibi şifresiz dosya yok bende hepsi şifreli bunları nasıl kaldıra

bilirim teşekkür ederim

fatih08 fatih08 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarın windows 7 ise onu windows 10'a yükselmende fayda var çünkü windows 7 de çalışmıyor Emsisoft'un fidye virüsü çözme programı.

    Peki neden açılmıyor çalışmayı durdurdu hatası veriyor?

    Microsoft Windows 7 den desteği kestikten sonra bir çok uygulama da desteği kesti ve windows 10 güncel bir işletim sistemi olduğundan dolayı windows 10'da daha rahat çalışıyor ve hata da vermiyor o program

    Windows 7'den Windows 10'a ücretsiz yükseltme nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Yaptıklarını da anlatsan iyi olur sinan alattin 3 yıl önce

    Öncelikle dosyaların Offline Key ile mi şifrelendi?

    Offline Key Online key nedir? Dosyalarım Offline Key ile mi şifrelenmiş nasıl anlarım?

    Sadece Offline Key ile şifrelendiyse çözümü var.  Online Key ile şifrelendiyse çözümü yok. Videoda anlattığım yöntem işe yaramaz

    alattin alattin (16984)