Oracle VirtualBox Windows XP kurmak

Merhaba,

Oracle VirtualBox'a Windows XP'yi nasıl kurabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak yeni bir sanal makine oluşturarak ve oluşturma aşamasında "Windows XP" profili seçilerek, Windows XP için önerilen bir sanal makine içine .iso dosyasını göstererek kurulum yapabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @ismailsarp XP artık windows'un sayfasında yok mu? Bulamadım da. toprak34 6 yıl önce
    • Windows XP yi belki Microsoftun MSDN mağazası gibi yerlerinde bulabilirsiniz ancak onada erişmeniz için lisansınızın olması gerekecektir. Windows 10 gibi işletim sistemini istediğiniz zaman indiremeyeceksinizdir. Ancak internet aleminde çok farklı yollarla indirmek elbette mümkün.Orasıda sizin sorumluluğunuzda. @toprak34 ismailsarp 6 yıl önce
    • @ismailsarp :) Tamam. Bulup indirdim. toprak34 6 yıl önce