Oracle VM VirtualBox kurulumda, "Register file associations" ne demek?

Merhaba;

Oracle VM VirtualBox kurulumda, "Register file associations" ne demek?

İşletim sistemim: Windows 10

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türkçesi "Dosya ilişkilendirmesini kaydet" ama nerede hangi işle alakalı çıktı bilemiyorum. Daha açık ve anlaşılır sormalıydın.

    Ama herhalde "kabul" için tıklanmalıydı. Yoksa fonksiyonları eksik yüklenme olabilir. Bu ihtimalide düşünerek kabul düğmesine tıklamak gerekir.

    Hemen web'de biraz dolaştım ve bakındım. Evet, kabul ediyorsun (veya "next"i tıklıyorsun):

    Default olarak işaretli olan yerler aynen kalsın ve "Next" düğmesini tıklayarak devam et.

    temmuz temmuz (12505)