Orijinal Iphone kulaklığını aratmayan kulaklıklar neler?

Önceden Iphone kulaklık kullanıyordum koptu, onun gibi kaliteli kulaklık bulamadım bi'daha. Tavsiye edebileceğiniz kulaklık varmı? Fiyat 50 - 100 TL.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir kaç tane kulaklık önerebilirim.

    1. JBL T110 Kulak İçi Kulaklık, Siyah (Ses olarka iyi fakat çok fazla bozulduğuna dair şikayetler var)
      • JBL markasında çok fazla bozulma şikayeti var yani bi kulaklıktan ses geliyor diğerinden gelmiyor.
    2. Oneplus Bullets V2 Kulak İçi Kulaklık
      • Pek fazla yorum bulamadım fakat ses özellikleri olarak iyi.
    3. Oppo Kulak Içi Kulaklık - MH135
      • Hem fiyat olarak uygun hemde çok iyi yorumlar var.
    4. Sennheiser CX180 StreetII Stereo Kulaklık
      • Bu linkteki yurt dışı ürün fakat sennheiser markası müzik konusunda çok iyi.
    darkcrak darkcrak (5168)