Orjinal dili ingilizce olan oyuna Türkçe yama eklenebilir mi?

Steam üzerinden orjinal oyun aldım ve şuan indirmek üzereyim oyun ingilizce ancak ben Türkçe yama eklemek istiyorum ve oyun çevrimiçi arkadaşlara falan oynanan bir oyun acaba eklersem oyundan ban yeme riski varmıdır diye merak ettim açıkcası ekleniyormu onuda bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

nizi666 nizi666 (179)
6 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Merhabalar;

Türkçe Yama Sadece Oyun Dil Dosyalarını etkiler Diğer Dosyaları Etkilemez Böyle Bir sıkıntı olacagını sanmam açıkçası.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce cevaplandı

  • teşekkür ederim problemi çözdüm iyi günler nizi666 6 yıl önce
  • Her Zaman :) nvidiagtx 6 yıl önce

Oyuna bağlı bazı oyunlara eklenemiyor.

Oyunu söyleresen yardımcı olabilirim.

Veya oyunu google de Oyunismi türkce yama

Yazarak.bak varmı diye bulamazsan youtube'da n ararsın...

uzmanim9993 uzmanim9993 (19)
6 yıl önce cevaplandı

  • oyun h1z1'di sorunu hallettim yinede teşekkürler. nizi666 6 yıl önce