Orjinal Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenebilirim?

    Toplam 3 Cevap

    Bunu öğrenmenin bir çok yolu vardır. Bunlardan en basit olanlarından biri Aida64 (tıkla) programı ile öğrenmedir:

    Programsız öğrenme yolu;

    wmic path SoftwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey

    kodunu Komut İstemine (CMD) kopyalayarak enter tuşuna basmak şeklindedir. Bu şekilde ürün anahtarı altta görülür:

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz bende ürün anahtarı gözükmüyor cmdye yazdığımda bu demo olduğundan olabilir mi? ataberk11 7 yıl önce
    • Eğer ürün illegal yada legal (lisansı ile satın alınması/PC ile yüklü gelmesi) etkinleştirilmediyse sistemde kayıtlı bir ürün anahtarı olmaz @ataberk11 temmuz 7 yıl önce

    Merhaba Ek olarak,

    1. Sistem Windows 8 ve yukarı ise Windows + X Kombinasyonu ile "Komut İstemi" ni Yönetici olarak başlatın.
      Açılan komut istemcisine dikkat edelim "C:\windows\system32" yazmalı.
      Açtıgımız komut istemcisine " işaretleri olmadan
      "wmic path SoftwareLicensingService get OA3xOriginalProductKey" yazın.
      Sonuç olarak
      OA3xOriginalProductKey
      XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
      Şeklinde ürün anahtarı öğrenebilirsiniz.

    2. ShowkeyPlus programından da öğrenebilirsiniz.
      Showkeyplus programını indirmek için tıklayın.
    ogzkzu ogzkzu (286)
    7 yıl önce cevaplandı

    • "C:\windows\system32" olarak yazmıyor @temmuz un dediği gibi C:\users\lion olarak yazıyor bir sorun olurmu? lion 7 yıl önce
    • Merhaba @lion Komut istemini yönetici haklarıyla çalıştırmanı tavsiye ederim. Normal çalıştırılan komut isteminde çoğu zaman ürün anahtarını veremeyebiliyor. ogzkzu 7 yıl önce

    Dilerseniz aşağıdaki konudan Windows 10 BIOS üzerindeki ürün anahtarınızı nasıl öğreneceğinizi ve ardından temiz kurulumu nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.

    Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenirim?, Yükseltmeden Sonra Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)