Ortak Drive nasıl oluşturulur?

Google Drive'da Ortak Drive nasıl oluşturulur? Oluşturan bazı siteler var ama pek güvenemedim.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Drive'de bir klasör açıp bunu dilediğin ile paylaştırabilirsin.  Paylaşılan bu klasörün altına dilediğin kadar alt klasör aç ya da dosya at. Bunlar da paylaşılmış olur.

    Bunun için ek bir siteye ya da uygulamaya gerek yok.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

    • ortak drivede sınırsız yer var ya o yüzden sordum mlekesizzz 3 yıl önce
    • bide sınırsız saklama alanı sunan site yada platform varmı önemli olan sınırsız olması zaten bu soruyuda o yüzden sormuştum mlekesizzz 3 yıl önce
    • bunu başka soru olarak mı yazıyım mlekesizzz 3 yıl önce