ÖSYM profil fotoğrafı değiştirmek

Arkadaşlar, fotoğrafın süresi dolmuş. KPSS Ön Lisans'a gireceğim. Başvuru tarihini beklemeden gitsem fotoğrafı değiştirebilir miyim ? Ve dilekçe vs. yazmam gerekiyor mu yoksa herhangi bir ÖSYM koordinatörlüğüne gidip direkt halledebilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.

stan stan (1)
5 yıl önce sordu

  • @stan sanırsam ösym koordinatörlüğünde halledebilirsin. ybaskin34 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Fotoğrafımı değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Fotoğraflar sınav güvenliği gerekçesiyle 45 ay boyunca değiştirilemez.
Belgelendirmek koşuluyla özel durumları olan adaylar dilekçe göndererek fotoğraf değiştirme talebinde bulunabilirler.

ÖSYM resmi sitesinde bulunan yazı

bcaggul bcaggul (117)