Oto teyp çalışmıyor, ne yapmalıyım?

JAMESON JS-800 model bir oto teyp var, daha önce kullanabiliyordum ama şuan "aygıt bulunamadı" hatası veriyor. Ne yapmalıyım?

ertugrultakta1907 ertugrultakta1907 (1)
6 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Yetkili teknik servise gösterebilir ve onlardan bir çözüm talep edebilirsin.

En az iki sene garanti kapsamında olmalıdır (Eğer garanti süresi aşıldıysa mecburi olarak teknik sevise ücret ödenecektir).

Bu kadar sınırlı bilgi ile açılan bir konuya ancak bu cevap verilebilir, böyle bir çözüm yolu gösterilebilir. Bu platformda daha fazla bilgi arıyorsan problemi daha detaylı belirtmelisin.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    Muhtemelen USB bağladığında aygıt bulunamadı hatası alıyorsun, bu durumda USB bağlantı noktası hasar görmüş olabilir.  Servise götürmekten başka çare yok.

    hakan hakan (15409)