Otomatik PC kapatma

Merhaba değerli hocalarım, kardeşim bilgisayarı uzun süre açık bırakıp gidiyor (masaüstü pc). Ben de istiyorum ki mesela kardeşim pcden 10 ya da 15 dka uzaklaştığında yani afk kaldığında pc kendi kendini kapatsın bu mümkün mü program lazım mı pcnin kendi ayarlarından halledilebilir mi?

tberberoglu tberberoglu (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masası\Güç Seçeneklerinden (Plan Ayarlarını Değiştir) alt resimde görülen ayarları istediğin süreleri girerek yapabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)