Otomatik Türkçe Klavye Var Mı?

Mesela ben şimdi bilgisayar klavyesinden yazıyorum. Her nokta sonu caps tuşuna basıp büyük ile başlıyorum. Bazen yanlış virgül falan koyuyorum. Bunları düzeltecek, arka planda çalışacak klavye var mı? Yani ben cümleye başlayınca büyük harf yapacak, nokta sonrası seri yazınca büyük harfle başlayacak. Gibi gibi..

geyita geyita (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fiziksel klavyede böyle bir imkan yoktur diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)