Oturum Açın - apache-iv.com proxy'si için kullanıcı adı ve şifre gerekiyor:

Google chrome'a giremiyorum şöyle bir hata çıkıyor bu ne demek sildim bir daha yükledim yine aynısı geldi.

Oturum Açın - apache-iv.com proxy'si için kullanıcı adı ve şifre gerekiyor.

http://i.hizliresim.com/4zM27Q.jpg

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarına muhtemelen zararlı yazılım bulaşmış. Chrome açtığında ekrana gelen Oturum Açın penceresinde apache-iv.com proxy sunucusuna bağlanmaya çalışıyor. Bu normal bir durum değil. Muhtemelen bilgisayarına bulaşan bir zararlı yazılım senin tüm web gezinmelerini apache-iv.com adresi üzerinden gerçekleştiriyor.

    Bilgisayarını önce Adwcleaner ile tarat: Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? Daha sonra Malwarebytes ile tarat.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Bu işlemlerden sonra Facebook, Twitter vb sistemlerde kullandığın parolaları değiştirmeni öneririm.

    Ek: Son olarak Chrome tarayıcı bilgilerini silmeyi deneyebilirsin:

    C:\Kullanicilar\KullanıcıAdı\AppData\Local\Google\Chrome\Application\User Data

    Bu yoldaki User Data klasörünü Chrome kapalıyken silmeyi dener misin?

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Adw ile taramıştım dediğiniz gibi malware bytes ile taratayım ahakan 5 yıl önce
    • Malwarebytes ile de tarattım 4 tehdit buldu sildim durum yine aynı ahakan 5 yıl önce
    • @ahakan ek yaptım. Dener misin? hakan 5 yıl önce
    • Aşağıda çözümünü yazdım herhalde sizin çözüm chrome'u kaldırmadan oluyor. ahakan 5 yıl önce
    • @ahakan evet Chrome u kaldırmadan yukarıda yazdığım klasörü sildiğinde Tarama verileri de dahil Chrome'a ait sonradan oluşan tüm verileri siliyor. Chrome tarayıcısını tamamen sıfırlıyor anlayacağın. hakan 5 yıl önce

    Sorunun çözümünü buldum arkadaşlar chrome'u kaldırırken tarama verilerini temizle'yi seçerseniz çözüme ulaşırsınız.

    ahakan ahakan (100)