oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık hatası

skype adresime girmeye çalışıyorum ancak bana oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık hatası veriyor,aynı adresle başka bir bilgisayardan giriş yapabiliyorum,bu hata yüzünden birçok adres aldım ancak hiçbiri ile giriş yapamıyorum ve bilinen birçok çözüm denedim hala sorun devam ediyor,yardımcı olursanız sevinirim...

ahmetsimsek ahmetsimsek (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mevcut Skype'i kaldırıp yeniden kurmayı (başka bir setup ile) denedinmi?

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • evet,denedim,regedit ile bütün geçmişi sildim,msn 8.1 kurup oradan skype kurulumu yaptım denedim,güvenlik duvarı ayarı değiştirp denedim,güvenlik programları kaldırdım denedim,hala bu sorunla uğraşıyorum,bu problem sadece bende mi var acaba... ahmetsimsek 9 yıl önce

    Eğer Windows XP kullıyorsanız ve  üzgünüz, oturum açma ayrıntılarını tanıyamadık hatası alıyorsanız

    Windows XP güncellemelerini yükleyin sonrada Internet Explorer 8 yüklü değilde yükleyin ve sonra tekrar deneyin.Windows 7 veya Windows 8 kullanıyorsanız tüm güncellemeleri yükleyin ve Skype'nin son sürümünü yükleyin.

    Bir de bu şekilde deneyin. Hâlâ Skype üzgünüz oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık Skype Adınızı ve parolanızı kontrol edin ve tekrar deneyin hatası alıyorsanız ikinci çözüm olarak  şunu deneyin:

    İşletim sisteminizi belirtmetiğiniz için bu işlem sizde farklılık gösterebilir

    1. Çalıştıra gelin (Windows tuşu ve R tuşun basın)
    2. Çalıştıra %appdata%\Skype yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Skype klasöründeki tüm dosyaları silin.
    4. Bu işlem sırasında Skype kapalı olmalıdır.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • bunu daha önce denemiştim,tekrar denedim ancak hala sonuç alamadım,ayrıca format attığım halde sorun yine düzelmedi,windows 7 kullanıyorum bu arada ahmetsimsek 9 yıl önce
    • Formattan sonra Windows 7 tüm güncelemelerini yüklediniz mi? murat 9 yıl önce