oturum açma sorunu

merhaba bilgisayarı başlattıgımda yönetici hesabıma giriyorum 2 kullanıcı var birisi benim digeri kardeşimin kendi kullanıcıma girdiğim zaman başlattan diger kullanıcıya baktıgım zaman oturum açıldı olarak gözüküyor ama yönetici hesabında oturum açtım neden böyle oluyor sonrasında o kullanıcıya girip oturumu kapatıyorum süğrekli böyle oluyor her açtıgımda nasıl kapatabilirim bunu windows 10 kullanıyorum

emrah662020 emrah662020 (30)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanıcı değiştirirsen diğer kullanıcının oturumu açık kalır. Oturumu kapatman lazım. Kapatma menüsünde oturumu kapat diye bir seçenek görmen lazım. Oturumu kapatarak diğer kullanıcıya geçmelisin.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • hayır bilgisayarı başlatınca kullanıcı degiştirmiyorum bilgisayarda yönetici kullanıcımla oturum açınca açık olarak gözüküyor diger kullanıcı emrah662020 2 yıl önce
    • Tamam yanlış anlamışım, birazdan cevabımı düzelteceğim @emrah662020 murat 2 yıl önce
    • Bir ekran görüntüsü ekler misin? murat 2 yıl önce