Outdoor basketbol topu önerir misiniz?

-2

Outdoor (dışarıda oynamalık) basketbol topu alacağım. Nike dominate ve nike versa tack arasında kaldım. Bu iki top arasında hangisini almam gerektiğini söylermisiniz. Ayrıca bu markalardan farklı ve daha iyi olduğunu düşündüğünüz top varsa önerirseniz sevinirim. FİYATI 80 lirayı geçmemesi lazım.

kali kali (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygun yerde değilsiniz. Başka siteye veya arkadaşınıza sorabilirsiniz ama bence internette kendiniz araşdırabilirsiniz.

    androidhacker androidhacker (28)