Outlook 2010 İleti gönderilmiyor.

Merhaba;

Windows 8 yüklü bilgisayarımda bu öğlene kadar sorunsuz kullandığım outlook 2010 programımda öğleden beri ileti göndermede sorun yaşıyorum. Yeni ileti oluşturup gönder dediğimde ileti giden kutusunda bekliyor, gönder al işlemi sorunsuz yapılsa da ileti gönderilmiyor. giden kutusunda aynı iletiye "ilet" seçeneği ile gönder dediğimde sorunsuz gidiyor. Bu neden olur? yardımlarınızı bekliyorum.

expert3 expert3 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Outlook 2010 mail gönderememe sorununun kaynağı güvenlik yazılımları veya antivirüs programları olabilir.

    Eğer  Avast, AVG gibi antivirüs programları  veya başka bir antivirüs yüklü ise sorun çıkarıyor olabilir. Varsa antivirüs programlarını kaldırın ve mail göndermeyi bu şekilde deneyin. Sonra tekrardan kurabilirsiniz

    Diğer bir çözüm yöntemi olarak;

    1. Gönder / Al'ı tıklayın.
    2. Daha sonra çevrim dışı çalış tıklayın.
    3. Giden kutusunda bekleyen maili silin.
    4. Gönder / Al'ı tıklayın.
    5. Çevrimiçi çalış yapın.

    Outlook mail giden kutusunda bekliyor sorunu için yukarıdakileri deneyebilirsiniz. Çözüm olmazsa yazarsanız başka yöntemler de önerebilirim.

    murat murat (12492)