outlook.com mailimi açamıyorum.

merhaba son 2 gündür kendi bilgisayrımdan outlook.com mailimi açamıyorum.sürekli bağlanamadı yazıyor.chrome inidirip yeniden kurdum.explorer ile denedim.bir türlü omadı.

cihankacar cihankacar (1)
8 yıl önce sordu

  • Başka cihazlarda da durum aynı mı? brsozl 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bilgisayarınızda DNS ile ilgili bir sorun olabilir.

Aynı zamanda SSL üzerinden iletişime engel olan bir durum da söz konusu olabilir.

Önce DNS sunucu ön belleğini temizlemelisiniz.

  1. Windows Tuşu ve R tuşuna basın.
  2. Çalıştır ekranı açılacaktır. Çalıştır ekranına CMD yazın ve enter tuşuna basın.
  3. Windows 7 komut istemi satırına şu komutu yazın ve enter tuşuna basın:
    ipconfig /flushdns
  4. Daha sonra komut istemi satırından çıkın.
  5. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Daha sonra DNS değiştirmeyi deneyin:

Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

Windows 10'da DNS nasıl değiştirilir?

murat murat (12492)
8 yıl önce cevaplandı

    tüm işlmleri yaptım.hatta öncesinde format bile attım.gene aynı

    cihankacar cihankacar (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Mailinize başka cihazlardan erişebiliyor musunuz? Kullandığınız bilgisayardan kaynaklı gibi durmuyor. brsozl 8 yıl önce