Outlook dosyası açılmıyor.

Sayın ilgili iyi günler dilerim outlook dosyasını rar yaptıktan sınra Outlook açılmıyor devamlı Microsoft Outlook başlatılamıyor. Outlook penceresi açılamıyor. Klasör kümesi açılamıyor. Bilgi deposu açılamadı. Bu hatayı veriyor.

Yardımcı olursanız sevinirim selamlar

Yüksel Düven

58adana 58adana (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Outlook dosyası .rar şeklinde durmuyor değil mi?

    Tekrar .rar dosyasından çıkarttınız?

    Bu çözümü bir deneyin : Microsoft Office Outlook başlatılamıyor. Outlook penceresi açılamadı. Klasör kümesi açılamıyor.

    Ayrıca Outlook dosyası zarar görmüş olabilir.  .Rar dosyasını tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Bazen .rar dosyasından çıkartırken dosya zarar görebiliyor. Tekrardan başka bir program ile örneğin 7zip ile .rar dosyasını genişletmeyi deneyebilirsiniz.

    murat murat (12492)