Outlook Express Elektronik Postalarda Yazım Hatası Var .

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer sisteminizde Türkçe Microsoft Office yüklüyse, elektronik postaları yazım hatalarına karşı denetleyebilirsiniz. Bunun için :

    1. Tools>Options>Spelling kısmına girin.
    2. Always Check Spelling kutusunu işaretleyin.
    3. Alt kısımda bulunan Dictionary kutucuğundan Türkçe'yi seçin.

    Bu işlemden sonra Outlook Express her elektronik posta yolladığınızda otomatik olarak yazım hatalarını kontrol etmeye başlayacaktır.

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)