Outlook mesajlaşma kısmındaki yazı tarzı nasıl sabitlenir?

microsoft outlook mesajlaşma kısmındaki yazı tarzını ve boyunu sabitlemek istiyorum işim gereği sureklı mesajlaşan biriyim  boyle bir imkan varmı her yeni ileti yazdığımda eski haline geri dönüyor bunu sabıtlemenin bir yolu varmı

morganflex morganflex (40)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Outlook programını açtıktan sonra sırasıyla "Dosya" > "Posta" > "İleti Örneği ve Yazı Tipleri" adımlarını takip ederek aradığınız ayarlara ulaşabilirsiniz. Açılan penceredeki "Yeni posta iletileri" başlığına ait olan "Yazı Tipi" butonu, aradığınız özelliklere ait yeni bir pencere açacaktır. Gerekli düzenlemeyi buradan yapabilirsiniz.

    Varsayılan ayarlara geri dönmek için aşağıdaki ayarları aynı pencereden yeniden değiştirmeniz gerekmektedir.

    • Yazı Tipi+Gövde

    • Yazı Tipi stiliNormal

    • Boyut11

    • Yazı Tipi rengiOtomatik

    furisu furisu (28)