Outlook uygulamasında doğum günü bildirimi nasıl kapatılır?

Merhaba arkadaşlar. Outlook android ugulamasını kullanmaktayım. Mailimin gelen kutusuna "kendiniz için not" adlı doğum günü maili geliyor. Hesabımda çok eski yıllarda windows live messenger için eklediğim kişiler var, onlara ait doğum günü bilgilerini hatırlatan mail alıyorum. Bunu engellemek için ne yapabilirim? Teşekkür ederim.

lost lost (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayarlara gir takvim tıkla  ordan dogum günü takvimi var ordan dogün günü takvimini kapat tıklıcaksın

    krsn krsn (233)