oynadığım online oyunda önceden aldğım 60 fps yi artık alamıyorum

ghost recon online isimli oyunda bilgisayardan artık 60 fps alamıyorum arka plan programlarınıda kontrol ettim ekstra açık bir program yok şu an sadece 44 fps veriyor oyun sorun ne olabilir?

aaslann aaslann (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FPS düşmelerinin sebeplerinin farklı nedenleri olabilir.Genelde önerilenler aşağıdaki gibidir.

    • Bilgisayar güncelleştirmelerini ve ekran kartı güncelleştirmelerinin son versiyonlarını yapın.
    • Oyun patch veya güncellemelerini yapın.
    • Bilgisayarınızın temiz olduğuna emin olun.Zararlı veya virüsler bilgisayar kaynaklarını sömürürler.Bilgisayarınızı AdwCleaner, Malwarebytes, Combofix gibi araçlar ile taratın ve ardından ücretli veya ücretsiz(avast önerilir) bir virüs programı yükleyin.
    • Bilgisayarınızın sıcaklıklarını kontrol edin.Bilgisayarınız gereğinden fazla ısınıyorsa performans kayıpları olabilir.Sıcaklıkları AIDA64 gibi yazılımlar ile kontrol edin.Eğer yüksek ise bilgisayarınızda temizlik yapmanız gerekecek.
    ismailsarp ismailsarp (6010)