oyun aldım ama aktivasyon kodu arzalı

aldıgım orjinal far cry3 oyun için verilen aktivasyon kodu daha önce kullanılmiş

deneme amaçlı aldıgım içinde ucuz yollu bir oyun

sizden ricam oyun için crak dosyası atabilirmisiniz

nette bulamadım

çok teşekkürler

izmirlicerkez izmirlicerkez (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    uzmanım nette cracklı program vs paylaşmazlar o yüzden nette bulabilirseniz bakın

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    Aktivasyon kodunun geçersiz olduğu durumlarda aldığınız servisle görüşürüp durumu kısa bir süre içinde düzeltebilirsiniz. Zaten G2A, Kinguin, Humble Bundle gibi oyun anahtarları satan sitelerin bu gibi sorunlar için ekipleri mevcut. İletişime geçtiğiniz takdirde hemen yeni bir kod göndereceklerdir.

    Ek olarak korsan paylaşımlara destek vermediğimizi söylemeliyim.

    brsozl brsozl (1961)