Oyun AMD ile Açılmıyor

gta 3 eskiden amd kart ile açılıyordu simdi değiştirilebilir grafikleri yapılandır ile listeye ekliyorum yüksek performans ı seçiyorum olmuyor.bi arkadaş bunu farklı bir ekran kartı sürücüsü yükleyerek halletmiş. /:

Ben sitede verilen en son Catalyst sürümünü yükledim. ( 15.7.1 )

NOT!: Crimson Edition değil.

akif52 akif52 (34)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     https://www.youtube.com/watch?v=K0GW-yV7 Hxc bu linkteki anlatılanları yap sorunun çözülmüş olacak bu sadece amd ye geçiş için hazırlanmış

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bak yaptıgımı söylemistim ama..Ayrıca yaptıkları eski sürüm bi Catalyst Control Center da yapılmış . akif52 7 yıl önce