Oyun dosyası eksik nerde bulabilirim?

Arkadaşlar cd den çıkarttığım fifa 11 i kuruyordum sona geldiğinde bir hata veriyor support dosyasında bir eksiklik var galiba

nerde bulabilirim teşekkürler?

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

  • Uygulamayı crackledin mi? Oyun korsan mı? darkcrak 4 yıl önce
  • Oyun korsan ama cracledim yine olmadı winxp 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Eksik dosyayı ya da hatayı yazman gerekir. Eksik bilgi vermişsin. Bu bilgi ile sana yardım edemeyiz.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

  • Eksik. Dosya support dosyası hata source not found diye başlıyordu cd bende olmadığı için hatırlamıyorum support dosyasının içindeki eahelp sonra en-us ve bu dosyanın içinde ehlpdhtm adlı bir dosya ve whdata dosyası eksikti. winxp 4 yıl önce