Oyun içi ekran görüntüsü kaydetme

Merhaba,

Ücretli ve ücretsiz olarak oyun içi ekran görüntüsü kaydetme yazılımı önerebilir misiniz?

İşletim Sistemi: Windows 8.1 Pro x64

lx0a1 lx0a1 (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunlarla pek alakam olmamasına rağmen  Fraps sanırım bu konuda en bilinen ve popüler görüntü kaydedici.

     Fraps ile hem video hem de resim yakalayabilirsiniz.

     Fraps buradan indirebilirsiniz.

    Ayrıca Fraps oyun performansını en az derecede etkiliyor.

    F10 gibi bir tuşa görev atayarak tuşa her bastığınızda dilediğiniz klasöre ekran görüntünü kaydedebiliyor.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Seri ekran görüntüsü almak için "Windows (Başlat) + PrtScn" tuş kombinoslarını kullanabilirsin.

      Kaydettiğin ekran görüntüleri ".../Resimlerim/Ekran Görüntüleri" klasörünün içindedir.

      Başlat + PrtnScrn

      pinhan pinhan (142)