Oyun İçin En İyi Windows 8.1 Sürümü

Merhaba benim evdeki bilgisayarım için en iyi windows 8.1 sürümü hangisi sadece oyun oynuyorum onda. Windows 8.1 Proda çok fazla gereksiz ozellik varmış iş içinmiş. Windows 8.1 ile Windows 8.1 SL arasında kaldım sistemi en az yoran hangisi ?

rawarg rawarg (18)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8.1 pro ağır gelecektir gelmeside normal zaten fazla detaya girmeden.

    Windows Embedded 8.1 Industry en hafifidir metro uygulamaları vb.mağaza uygulamaları olmayacağından sistem su gibi akıcı çalışacaktır.Kurulumdan sonra sistemi tamamen güncelleyin en güncel sürücüleri (Driver) update edin daha stabil sistemin tadını çıkartın kolay gelsin saygılarımla.

    BilGi:Students Öğrenciler için düşünülerek çıkarılan sürümdür (Windows Embedded 8.1 Industry Pro) DreamSpark üzerinden de üye olunarak  katılımcılarına ücretsiz lisans vermekte olduğunu biliyorum.

    Microsoft:Download Dil seçimini yapıp,donınımıza göre (32/64Bit) Seçeneği ile indirme yapabilirsiniz.

    Kaynak:DreamSpark Öğrenci olanlar account oluşturarak ücretsiz lisans'tan yararlanabilirler.

    MSDN / ISO BİLGİLERİ

    9600.16384.WINBLUE_RTM.130821-1623_X64FRE_EMBEDDEDINDUSTRY_TR-TR-IRM_CEI_X64FRE_TR-TR_DV5.ISO

    3.4 GB

    9600.16384.WINBLUE_RTM.130821-1623_X86FRE_EMBEDDEDINDUSTRY_TR-TR-IRM_CEI_X86FRE_TR-TR_DV5.ISO 2.5 GB

    SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

    Supported Operating System
    Windows 8.1
    Windows Embedded 8.1 Industry
    Minimum hardware requirements
    1 gigahertz (GHz) or faster
    1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)
    16 GB (32-bit) or 20 GB (64-bit)
    Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM driver
    At least one of the following bootable media types:
    Bootable DVD-ROM drive
    Bootable USB 2.0 port and a USB Flash Drive (UFD) with at least 5 GB of free space (7 GB required for x64) or access to a local network
    BIOS that supports Windows Preinstallation Environment 4.0 (Windows PE 4.0)

     KURULUM VIDEOSU / YouTube'a Yüklediğim Video

    forjest forjest (101)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Konu dışı bir sorum olacak: TncTR kapandımı? İki günden bu yana giremiyorum. Bazan bakım falan oluyor ama bu defa biraz uzun olduda o sebeple soruyorum. Bilirsin diye düşündüm. temmuz 8 yıl önce
    • yeni duyuyorum üzgünüm rawarg 8 yıl önce
    • Neden üzüldün, boşver :) @forjest'e sormuştum. Kendisi o forum üyesi aynı zamanda. Bu arada sanada teşekkürler. Hassasiyet gösterdin cevap verdin. temmuz 8 yıl önce

    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim @forjest sana birkaç sorum olacak cevaplayabilirsen.

    1-Biraz araştırdım da Windows 8.1 Industry'nin sadece Pro versiyonu var normal Core Industry yok mu?

    2-Windows 8.1 ve Windows 8.1 Single Language hakkında ne düşünüyorsun? Hangisi sistemi daha az yorar?

    3-Industry'den başka önerebileceğin metro uygulamaları vb.mağaza uygulamalarını başlangıcında getirmeyen sistemi yormayan stabil Windows sürümü var mı?

    rawarg rawarg (18)