Oyun için hangi internet servis sağlayıcısı iyidir?

Tanıdıklarım internet saylayıcılarını araştır diyorlar ama araştırdıkça her internet sağlayıcısının küfür veya hakaret yediğini görüyorum TürkNet kullanmak istiyorum,Hala gittiğim internet cafe sahibi turknet kullanıyor ama yinede çok şikayet var.

2 kişi kullanıcaz belkide tek ben kullanıcam.

Oyun oynayabilmek için istiyorum cs:go'yu 80 altı alsam yeter umarım.

Önerilerinizi bekliyorum

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu konuyla alakalı daha önce konu açmıştın. Aynı konudan birden fazla açmak yerine eski konunda herhangi bir düzenleme yaparak üste çıkmasını sağlayabilirsin. Bu mesajımı görünce lütfen bunu kaldır ve eski konunda ufak bir düzenleme yap.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      https://www.sikayetvar.com/millenicom/millenicom-online-oyunda-hizmet-sorunu

      Sorun güncel olduğu için paylaşmak istedim.
      Uzak durum..

      yiezek yiezek (1)