Oyun için Laptop Yeterli Mi?

Bir söylem vardır, her zaman güncelliğini koruyabilen. Denir ki: ''Oyun oynayacaksan kasa kullanacaksın.''

Günümüzde beş altı milyarlık laptoplar söz konusu. Ve ben kararsız kaldım.

Sizce her şeye rağmen iyi bir masaüstü mü almalıyım?

kullanici146773 kullanici146773 (-3)
7 yıl önce sordu

  • i3 işlemcili bir masaütü bilgisayar,i7 işlemcili laptop'tan daha seri ve akıcı çalışacaktır mukayese etmek yersiz.Oyun için her zaman desktop pc'ler daha iyidir bilhassa uyumlu ve hızlı donanımlar seçerek toplanan masaüstü daha bir başka olacaktır. forjest 7 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Bir PC için, hemde oyun oynamakta kullanacağın bir PC için 5-6 milyar gözden çıkarabilecek bir ekonomik gücün varsa ve eğer senin için para denilen şey çok önemli değilse, ne işin var fazla yer kaplayan, portatif ve mobil özellikleri olmayan vb pratik özellikler taşımayan desktop PC ile?! Kesinlikle bir notebook tercih etmelisin. Hatta biraz daha bütçeni zorlayarak (7-8 Milyar olabilir mesela) dahada güçlü ve oyun performanslı bir notebook tercih etmelisin. :)

Sana şimdiden iyi oyunlar diliyorum. :)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

    S.A Hocam Atom bilişimden Çok ucuza Kasa Alabilirsin 8 GB Gta V Oyun Bilgisayarı ( MASAÜSTÜ PC ) 800 TL CİVARI ÇOK UCUZ

    İnternete Sahibinden.com Atom Bilişim Diye Yazarsan Gelir

    Laptop almanı Tavsiye Etmem Ama bu Senin Kararına kalmış Maaşın Veya Paran azsa Dedigim Gibi Atom Bilişimden Kasa al Ama Çok Zenginsin maaşın çok yüksek Laptop Vb Falan al Derim :)

    ---FAVORİLERİME EKLE VE YORUMUMU OYLARSAN MUTLU OLURUM---

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Atom bilişim gibi sitelere bakmanı önermem zaten o özelliklerde bilgisayar o fiyatta olamaz.Zaten i3 400TL bilgisayara 500TL diyor ne kadar güvenilir bilemem.Senin konuna gelicek olursak tabiki bilgisayar toplaman daha mantıklı olur çünkü laptoplar ne kadar iyi olsalarda ısınma sorunları çok oluyor çabuk ısınıyor ve doğal olarak fps düşüyor sıkıntı çıkarabiliyor.Bilgisayar toplamanı öneririm 5000-6000TL bütçe ayırıp toplarsan zaten günümüzdeki ve çıkcak yeni oyunları çok rahat oynayabilirsin.

      ardahd ardahd (631)
      7 yıl önce cevaplandı

        kardeş bence mnkü laptopta toplama yapamssın veya masaüstü bn laptop kulanıyorım ama çok iyi değil eğer laptop istiyosan bence game laptop al çünkü laptop toplayamauaksın oy yüzden iyi bişey al 1 hakın var iyi değerlendir ama bence masaüstü

        edizgokaslan edizgokaslan (28)