Oyun için mouse önerisi

Merhaba;

Everest mouse aldığıma pişman oldum. Yeni oyuncu mouse'u alacağım. Yüksek DPI'da ve yüksek duyarlılık da oynuyorum. Maksimum 130 TL olan mouse lar hangileridir? (Everest, Frisby gibi markalar olmasın)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, 3 yıldır Logitech kullanıyorum. Fiyat ort. zaten 100 tl.

    Önerim G300 ya da G300S'dir. Makro ayarları da mevcut, ele oturur vaziyette.

    ilyashalatci ilyashalatci (26)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @ilyashalatci Teşekkürler öneriniz için. toprak34 6 yıl önce
    • @ilyashalatci CS:GO için kullanacağım yanlız? toprak34 6 yıl önce
    • Evet ben de CS:GO oynuyorum ama şöyle söylemek aslında daha doğru olur; Elin neye alışkın ise onunla o oyunu oynaman daha mantıklıdır. Örnek veriyorum ben orta düzey büyüklükte mouse tercih ediyorum(G300S gibi), ama bazı oyuncular SteelSeries tercih ediyor(Model olarak uygun fiyatta SteelSeries Rival 100 uygun olacaktır.) Yani demem o ki, kullanmadan kendine uygunu bulamazsın ilyashalatci 6 yıl önce
    • @ilyashalatci Çok teşekkürler, aklımdan G300S almak geçiyordu. toprak34 6 yıl önce